KOSGEB Girişimcilik İş Planı Dosyası Hazırlanması

KOSGEB Girişimcilik İş Planı Dosyası Hazırlanması

KOSGEB Nedir?

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (Kosgeb), Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmelerin ekonomideki rolünü ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini artırmak ve sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş kamu kurumudur. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı olan KOSGEB, 12 Nisan 1990 tarihli ve 3624 sayılı yasayla kurulmuş İllerde İl Müdürlükleri vasıtasıyla KOBİ’lere destek vermektedir.
KOSGEB Yeni Girişimci Desteğinin Amacı Nedir?
Desteğin amacı Türkiye’de girişimciliğin desteklenmesi, girişimciliğin yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin sayısının artırılmasıdır.
KOSGEB Yeni Girişimci Desteğinden Kimler Yararlanabilir?
KOSGEB’in tanıdığı bir girişimcilik eğitimini belgeleyen, işletmesini kuran girişimciler veya İŞGEM çatısı altında yer alan işletmeler destekten yararlanabilmektedir.
KOSGEB Yeni Girişimci Desteğinde Hangi Alanlar Desteklenir?
Girişimcilik desteğinde eğitim ve eğlence sektörü dışında hemen hemen tüm alanlar desteklenmektedir. Ayrıntısına ulaşmak için tıklayınız.
Sürecin işleyişi nasıldır?
girisicilik-sureci
girisimcilik-destek-tablosu
KOSGEB Girişimcilik Kursu başvurusu için bize mesaj bırakırsanız Sivil Toplum Kuruluşların bizim tarafımızdan düzenlenecek eğitimlerinde size bilgi verebilme imkanımız olacaktır.  [icon icon=icon-envelope-alt size=14px color=#000 ]
Girişimcilik Desteği Uygulama Esasları desteğin nasıl verileceğini düzenlemektedir. İndirmek için tıklayınız.
KOSGEB İş Planında Hangi Başlıklar Yer Almaktadır?
  • Girişim ve girişimci hakkında genel bilgiler
  • Pazar bilgileri ve pazarlama planı
  • Üretim planı
  • Yönetim planı
  • Finansal plan
  • KOSGEB’ten talep edilen destekler
KOSGEB Girişimcilik Projesi boş formu için tıklayınız.

4K Yönetim Destek Merkezi Gaziantep Danışmanlık olarak Girişimcilik eğitimlerinde eğitmen olarak görev alıyoruz. Eğitimlerin haricinde kendi Girişimcilik İş Planlarını profesyonelce hazırlatmak isteyen girişimcilerin İş Planlarını hazırlamaktayız.İstenmesi durumunda tüm destek sürecini takip edip girişimcinin başarıyla destekten faydalanmasını sağlıyoruz.

×

Merhaba

Müşteri temsilcimizin biriyle whatsapp bağlantısı kurmak için üzerine tıklayınız veya bize info@4kyonetim.com.tr adresinden eposta ile ulaşabilirsiniz.

× Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?