Kurumsal

Hakkımızda

 4K Yönetim Destek Merkezi,  işletmelerin yönetim açısından karşısına çıkan her türlü işle alakalı sorununun çözümünde profesyonel çözümler getirmeyi hedef almıştır. Bu sayede işletmelerin ulusal ve uluslararası alanda rekabete hazırlanması sağlanmaktadır. Bunu yaparken 4K Yönetim Destek Merkezi danışmanlıklar, eğitimler, fonksiyonel hizmetler ve finansa erişimi kolaylaştırmayı kullanmaktadır.  Bu kapsamda işletmelere yönelik profesyonel yönetim desteğinin verilmesi  işletmelerin sürdürülebilir ve daha karlı bir duruma gelmesini sağlamaktadır.

4K Yönetim Destek Merkezi, hizmet verdiği kurumu içselleştirerek, alınan hizmetin kurum tarafından benimsenmesi, değişim ve dönüşümü başarması ve şirketin yenilikçi bir yapıya kavuşmasını amaçlamaktadır.
4K Yönetim Destek Merkezi, uygulanabilir, gerçekçi, değer katan ve kalıcı hizmetler sunarak, işbirliği yaptığı kurumlarda güven oluşturmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı temel ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda, alanında uzun yıllar çalışmış, deneyimli profesyonellerden oluşan uzman kadrosuyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Misyon, Vizyon ve Değerler

Vizyon: Türkiyede Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri alanında akla gelen ve hizmet verdiği kurum ve kuruluşlar tarafından sürekli tercih edilen bir hizmet sektörü markası olmaktır.
Misyon: Bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle işbirliği yaptığımız firmalara özgün iş çözümleri sunmak, müşterilerimizin başarısı için sürekli yanında olmaktır.
İlke ve Değerlerimiz:

  • Kaliteden ödün vermemek
  • Müşteri memnuniyeti odaklılığı
  • Güven oluşturmak
  • Etik değerlere uygun çalışma zihniyeti.

Kadromuz

4K Yönetim Destek Merkezi konularında yılların tecrübelerine sahip, Gaziantep’te danışmanlık, kişisel gelişim eğitimleri ve hibe projeleri alanında söz sahibi bir ekip tarafından kurulmuştur.Sürekli çalışan ekibin yanı sıra proje bazlı çalışan geniş bir ulusal ve uluslararası çalışan eğitmen ve danışman havuzuna sahiptir.

Referanslarımız

Referanslarımıza ulaşmak için için tıklayınız.

Fatura ve Banka Bilgileri

4K Yönetim Destek Merkezi Danışmanlık Ltd. Şti.
Banka Adı:Yapıkredi Bankası-Karagöz Şubesi (403)
iban Numarası:TR74 0006 7010 0000 0050 5749 54
Vergi Dairesi: Gazikent
Vergi Numarası: 0010745872
Adres: Değirmiçem Mah. 16016 nolu Sokak No:1/C Günsoy Apt. Şehitkamil/Gaziantep

Ticaret Sicil No: 39098
Yetkili Müdürler: Nazmi OKTAY
Taahhüt Edilen Sermaye:200.000 TL
Ödenen Sermaye: 200.000 TL

Hizmet Yeterlilik Belgemiz

×

Merhaba

Müşteri temsilcimizin biriyle whatsapp bağlantısı kurmak için üzerine tıklayınız veya bize info@4kyonetim.com.tr adresinden eposta ile ulaşabilirsiniz.

× Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?